Animace Easy

Animace Easy

Page Title

Nevíte, jak se po dlouhém dni kvalitně odreagovat? Relaxujte s námi aktivně a dejte průchod vlastní kreativitě. Poznejte nové lidi a rozpohybujte svět okolo sebe v našem kurzu základů klasické animace. Své zkušenosti pak můžete předat dětem, využít je v práci nebo s nimi ohromit své známé. Už žádné nudné večery!

 
 

Pásmo filmů z kurzu Animace Easy

Jarní večerní kurz animace pro dospělé učila Nazli Kaya.

 

 
 

Kočka a ryba

Na kurzu Animace Easy vyrobil Josef Procházka v roce 2022
 
 

Výhra

Vytvořila Barbora Kostelníková na kurzu Animace easy v roce 2022, pod lektorským vedením Akila Nazli Kaya.
V tomto kurzu si vyzkoušíte základní animační techniky, natočíte si své vlastní krátké filmy, naplníte své tvůrčí potřeby a prožijete příjemný večer. Nezajímá-li vás příliš teorie, nepotřebujete proniknout do hloubky animace, jen si to chcete vyzkoušet a naučit se animovat tak, abyse mohli tvořit například i doma se svými dětmi, nebo natočit animované přání pro své blízké, k narozeninám, ke svatbě, přijďte mezi nás a nechte se ohromit kouzlem rozpohybovaného světa animace.

Zásobíme vás inspirací, materiálem a tvůrčími podněty, se vším vám pomůžeme, vysvětlíme, jak ovládat techniku a jak si improvizované animační studio postavit doma.

Jedná se o dílnu klasické stop motion animace.

Tento kurz využijí také absolventi našich ostatních animačních kurzů jako prostor pro tvorbu a rozvíjení vlastních projektů s využitím naší techniky a odborné konzulatce lektorky.