Letní tábor Animo-English

Letní tábor Animo-English

Page TitleKapacita tohoto tábora je momentálně plně obsazena. Registrace byla zastavena
.


This workshop is a link between animation and English. You will learn how to create your own animation from the scratch. Suitable for czech speaking, bilingual or english native speakers. Age: 10-15 years old. 


Příměstský tábor je vedený v angličtině. Hlavní lektor Carl pochází z Velké Británie, lektorka Klára je dlouhodobou spolupracovnicí Aeroškoly s výbornou znalostí angličtiny. Hlavní tvůrčí aktivitou je práce na animovaném filmu od námětu přes scénář po samotnou realizaci a postprodukci. Účastníci se postupně učí, jak vyjádřit své představy a nápady v angličtině, osvojují si slovník potřebný k tvorbě a realizaci filmu a animace. Velký důraz je kladen na část příběhotvornou, která poskytuje prostor pro procvičování jazykových dovedností.

Účastníci se naučí základy tvorby animovaného filmu a zároveň si osvojují nová slovíčka, procvičují konverzaci a komunikační dovednosti v cizím jazyce.

Pro účast není potřeba předchozích znalostí z oblasti filmu a animace, předpokládá se zájem o výtvarnou tvorbu a filmu, chuť učit se nové věci.

V oblasti jazykové doporučujeme mírně pokročilou vstupní úroveň – při akci se komunikuje pouze v angličtině!

V ceně tábora je strava (2 svačiny, oběd, ovoce, pečivo a nápoje permanentně k dispozici) veškeré vybavení, materiál a program, a dále vstupy na odpolední filmové projekce pro děti v kině Aero